Pouť do Českých Budějovic

katedrála sv. Mikuláše v Českých Budějovicích , foto Pavel Ambrož

katedrála sv. Mikuláše v Českých Budějovicích , foto Pavel Ambrož

V sobotu 28. června 2008 farníci z Litoměřic přijali pozvání na pouť do Českých Budějovic u příležitosti 55. narozenin a svátku milého 19. ltioměřického biskupa Mons. Pavla Posáda. Pokud by se chtěli připojit i poutníci z jiných farností mohou se přihlásit u kostelníka litoměřické katedrály pana Petra Alexy na tel. +420 731 402 400.

Odjezd autobusu bude 28. června v 5.45 hodin od Diecézního domu kardinála Trochty, Komenského 4, Litoměřice; tak aby kolem 10.00 hodiny mohli poutníci být na místě. Cena poutního zájezdu je přibližně 350 Kč.

Pouti se zúčastní také přátelé biskupa Pavla z farností jiných diecézí. Tyto farnosti organizují svou pouť nezávisle. Litoměřičtí se však těší, že s nimi také v Českých Budějovicích setkají.

««« Předchozí text: Pouť ke sv. Zdislavě - Homilie biskupa Pavla 31. 5. 2008 Následující text: Oslava 55. narozenin otce biskupa Pavla - malá změna »»»

autor: Leoš Sikora | Neděle 15. 06. 2008, 20.55 | tisk | Setkání | 0 komentářů | 36306x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jsem robot?

Novinky

Náhodná fotka z fotogalerie

Vítejte

na webových stránkách Mons. Pavla Posáda, světícího biskupa se sídlem v Českých Budějovicích. Tento web je určen ke komunikaci křesťanů s biskupem Pavlem. Doufám že Vám všem, čtenářům těchto stránek přinese radost i poučení. pater Martin Davídek

Texts in English

Lingua Latina