Homilie biskupa Pavla v katedrále sv. Mikuláše 22. 3. 2009

Vážení čtenáři, dnes Vám přináším adiozáznam homilie biskupa Pavla ze čtvrté neděle postní 22. března 2009 v 9 hodin dopoledne z katedrály sv. Mikuláše v Českých budějovicích.

Dovolte mi také abych se Vám omluvil za včerejší „výpadek“ s písmem svatým, rekonstruoval jsem svůj počítač a tak jsem nemohl zadávat články včas.

Homilie biskupa Pavla v katedrále sv. Mikuláše (audio)

Audiozáznam ke stažení

««« Předchozí text: Čtení z Nového Zákona - neděle 22. března 2009 Následující text: Čtení z Nového Zákona - pondělí 23. března 2009 »»»

autor: Leoš Sikora | Pondělí 23. 03. 2009, 12.28 | tisk | Homilie | 0 komentářů | 435x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jsem robot?

Novinky

Náhodná fotka z fotogalerie

Vítejte

na webových stránkách Mons. Pavla Posáda, světícího biskupa se sídlem v Českých Budějovicích. Tento web je určen ke komunikaci křesťanů s biskupem Pavlem. Doufám že Vám všem, čtenářům těchto stránek přinese radost i poučení. pater Martin Davídek

Texts in English

Lingua Latina