Promluva biskupa Pavla na Sv. Josefa Dělníka v Budkově 1. 5. 2009

Vážení čtenáři po delší době Vám přinášíme další audiozáznamy promluv biskupa Pavla. Delší odmlčení bylo způsobeno řešením několika mých osobních problémů a také částečně to že jsem několik dní neměl přístup k internetu. V krátkosti si shrňme uplynulé období.

Po celou dobu postní až do Velkého pátku jsem Vám denně přinášel čtení z nového zákona v mé kompilaci Bognerova překladu který jsem předělal podle Nestle Aland pro Vás v dobré víře že na konci postní doby Vám tuto práci předám celou ke stažení. Celá kompilace má mimo jiné aktivní synopsi, kde jsem našel několik nových odkazů které doposud zůstaly nepovšimnuty a také jednu drobnou chybku táhnoucí se v Novém Zákoně vydání od vydání po celá staletí. Žel musím se Vám naši milí čtenáři omluvit ale nic z toho nebudete mít. Za celou moji více než sedmiměsíční práci se mi totiž jako odměny dostalo ze strany nejmenovaného monopolního církevního nakladatelství jen osočování a výhrůžek soudním stíháním. Netušil jsem totiž že i Nový Zákon je okleštěn autorskými právy a že církevní nakladatelství, jehož prvořadým úkolem je šířit Písmo svaté všemi prostředky, bude v přímém rozporu s tímto Písmem bránit jeho šíření kvůli svému mrzkému zisku. Proto se Vám, naši vážení a milí čtenáři za ně omlouvám, že nemohu prozatím toto vydání Nového Zákona zveřejnit.

Vraťme se ale k příjemnějším věcem a jako první v měsíci květnu Vám přináším audiozáznam promluvy biskupa Pavla na Sv. Josefa Dělníka v Budkově 1. května 2009 v 8 hodin ráno.

Promluva biskupa Pavla v Budkově (audio)

Audiozáznam ke stažení

««« Předchozí text: Čtení z Nového Zákona - Velký pátek 10. dubna 2009 Následující text: Promluva biskupa Pavla v katedrále sv. Mikuláše 2. 5. 2009 »»»

autor: Leoš Sikora | Pondělí 4. 05. 2009, 11.40 | tisk | Homilie | 0 komentářů | 475x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jsem robot?

Novinky

Foto Karel Pech

Vítejte

na webových stránkách Mons. Pavla Posáda, světícího biskupa se sídlem v Českých Budějovicích. Tento web je určen ke komunikaci křesťanů s biskupem Pavlem. Doufám že Vám všem, čtenářům těchto stránek přinese radost i poučení. pater Martin Davídek

Texts in English

Lingua Latina