Oslava 150. výročí úmrtí svatého Jana Nepomuka Neumanna

IMG_0699aa V úterý 5. ledna 2010 v 17.00 hoď., se konala v katedrále sv. Mikuláše oslava 150. výročí úmrtí slavného prachatického rodáka světce biskupa Jana Nep.

Promluva biskupa Pavla v Českobudějovické katedrále sv. Mikuláše (audio)

.<>

Neumanna. Při mši svaté, kterou celebroval světící biskup Pavel Posád jsme si oživili vzpomínku na krátký, ale velmi plodný a duchovně bohatý život Jana Neumanna, který je velkým povzbuzením a inspirací pro naši současnost. Touto bohoslužbou přesně v den úmrtí započaly oslavy, které budou probíhat po celý rok, například poutí biskupů a kněží v dubnu 2010 do Filadelfie, nebo 19. června 2010 v Prachaticích.

««« Předchozí text: Diář biskupa Pavla na leden 2010 Následující text: Požehnání koledníkům Tříkrálové sbírky »»»

autor: | Pátek 8. 01. 2010, 13.16 | tisk | Slavnosti | 0 komentářů | 465x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jsem robot?

Novinky

Náhodná fotka z fotogalerie

Vítejte

na webových stránkách Mons. Pavla Posáda, světícího biskupa se sídlem v Českých Budějovicích. Tento web je určen ke komunikaci křesťanů s biskupem Pavlem. Doufám že Vám všem, čtenářům těchto stránek přinese radost i poučení. pater Martin Davídek

Texts in English

Lingua Latina