Na národní pouť s otcem biskupem Pavlem Posádem

Koncem září uplyne rok od historicky významné události pro Českou republiku, kdy ji ve dnech 26.-28. 9. 2009 poprvé navštívil papež Benedikt XVI.

Jak je v církvi tradicí, jako projev vděčnosti vyhlašují biskupové Čech, Moravy a Slezska Národní pouť do Říma ve dnech 9.-11. listopadu 2010. Farníky z českobudějovické diecéze povede na tuto pouť Mons. Pavel Posád.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím duchovního správce vaší farnosti, nebo přes koordinátory:

Hlavní koordinátorem pro České Budějovice: Českobudějovické biskupství Biskupská 4 370 01, České Budějovice

Vendula Krůlová e-mail:rim2010@bcb.cz tel.: 380 420 312 v pracovní dny od 8–12 a 13–15 hod.

Další koordinátory pro Čechy a Moravu naleznete zde.

««« Předchozí text: Záznamy bohoslužeb a homilii z Tábora Následující text: Adventní návštěva Církevní základní školy Rudolfovská »»»

autor: Webeditor | Středa 6. 10. 2010, 13.13 | tisk | Slavnosti | 0 komentářů | 684x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jsem robot?

Novinky

Náhodná fotka z fotogalerie

Vítejte

na webových stránkách Mons. Pavla Posáda, světícího biskupa se sídlem v Českých Budějovicích. Tento web je určen ke komunikaci křesťanů s biskupem Pavlem. Doufám že Vám všem, čtenářům těchto stránek přinese radost i poučení. pater Martin Davídek

Texts in English

Lingua Latina